Dia Feed Pasze

Nasz Dział Pasz i Żywienia Zwierząt  daje Państwu możliwość rozwinięcia współpracy z firmą PZZ Kwidzyn w zakresie żywienia wszystkich grup technologicznych, większości gatunków zwierząt gospodarskich i towarzyszących. Firma jest właścicielem paszowej marki DiaFeed, która od kilku lat dynamicznie się rozwija zyskując rozpoznawalność i stając się synonimem wysokiej jakości.

Wykorzystując bogate doświadczenie zatrudnionych zootechników, specjalistów żywienia zwierząt i produkcji pasz oraz lekarzy weterynarii, poparte wynikami z naszych ferm (trzoda chlewna, bydło mleczne) dążymy nieustannie do doskonalenia naszych produktów przy tworzeniu własnej, cenionej i rozpoznawalnej marki DiaFeed.

Nasze rozwiązania konsultujemy z najwybitniejszymi  przedstawicielami świata nauki z uczelni krajowych i zagranicznych. Współpracujemy  z największymi koncernami branżowymi w skali świata, aby naszą pełną ofertę dostarczyć do najlepszych hodowców w kraju.

Dzięki dobrej organizacji mobilnych i rozpoznawalnych doradców firmy, jesteśmy w stanie szybko dotrzeć do  Państwa z naszą ofertą. Jako partner i ekspert w rolnictwie  wspólnie z Państwem wybierzemy  optymalne rozwiązania żywieniowe i profilaktyczne/lecznicze  dla Państwa stada.

Nasza misja: od światowych potentatów wybrać to, co najlepsze dla krajowych producentów.

Oferta paszowa obejmuje:

Materiały paszowe:

Zboża paszowe, otręby pszenne i żytnie, pszenmix – gluten pszenny paszowy, DDGS – wywar gorzelniany zbożowy suszony, drożdże paszowe

Surowce białkowe: śruta sojowa, rzepakowa – luz, bigbag, worki 50 kg na paletach

Oleje (sojowy, rybny)

Pasze pełnoporcjowe: sypkie i granulowane

Mieszanki paszowe uzupełniające („premixy” 1 – 5%, koncentraty 10 – 30%)

Preparaty mlekozastępcze – cielęta, prosięta

Mączki rybne (od 60 do 72% białka)

Inne: zakwaszacze (sypkie i płynne), detoksykanty, lizawki,  fosforan jednowapniowy, kreda pastewna, sól

Karmy dla zwierząt towarzyszących – psów i kotów