Nawozy

W ofercie marki DiaAgro posiadamy następujące nawozy:

MAKRO MAX 20-20-20

Zrównoważony nawóz z wysoką koncentracją składników odżywczych. Przeznaczony do ogólnego stosowania w celu silnej stymulacji rozwoju roślin oraz w sytuacjach stresowych, gdy roślina ma ograniczone możliwości pobierania składników odżywczych z gleby.

MAKRO MAX BOR

Koncentrat nawozowy boru w formie organicznej. Znacznie lepiej przyswajalny i wykorzystywany przez rośliny w porównaniu do tradycyjnych form mineralnych (kwas borowy, boraks). Stosowany do nawożenia rzepaku, buraków cukrowych, kukurydzy, ziemniaków, sadów owocowych i innych roślin wymagających wysokiego nawożenia borem.

Makromax Bor zawiera 151g/litr organicznego boru szybko i całkowicie przyswajalnego dla roślin. Na powierzchni liści tworzy błonkę, która nie podlega krystalizacji, co skutecznie podnosi jego wchłanialność.  MakroMax Bor zmniejsza ryzyko powstawania chorób spowodowanych niedoborami boru i likwiduje ich objawy.

MAKRO MAX POWER FOS

MakroMax Power Fos to mieszanka azotu, magnezu, siarki oraz mikroskładników pokarmowych całkowicie rozpuszczalna w wodzie. Przeznaczona do nawożenia dolistnego. Produkt dla roślin w początkowych fazach wzrostu oraz dla upraw wrażliwych na niedobory fosforu.  Zapewnia roślinom fosfor w fazie budowy systemu korzeniowego. Stymuluje rozwój korzeni, a jednocześnie zapewnia zaopatrzenie w fosfor i pozostałe składniki pokarmowe.

MIKROCHELAT

Jeden z najbardziej skoncentrowanych produktów tego typu na rynku. Całkowicie rozpuszczalny dolistny nawóz, ze schelatowanymi mikroelementami EDTA, oraz substancjami antystresowymi i stymulującymi wzrost i rozwój roślin.Krystaliczny nawóz Mikrochelat przeznaczony jest do ogólnego stosowania w celu silnej stymulacji rozwoju roślin oraz w sytuacjach stresowych, gdy roślina ma ograniczone możliwości pobierania składników odżywczych z gleby. Formulacja mikrogranuli zapobiega rozpylaniu oraz zapewnia całkowitą rozpuszczalność i znakomitą mieszalność nawozu.

KOREKTOR pH

Korektor PH to preparat dolistny łączący działanie nawozu dolistnego, adiuwanta/zwilżacza, uzdatniacza, antyspieniacza, surfaktanta (antyodparowywacza) oraz indykatora pH roztworu (koloranta, wyznacznika pH roztworu). Bardzo silnie obniża pH roztworu.

ELASTIC STICK

Elastic Stick to nawóz do stosowania w rzepaku na wykształcone łuszczyny. Zmniejsza deformacje łuszczyn dzięki wytwarzaniu na ich powierzchni warstwy ochronnej. Elastic Stick wpływa na osiągnięcie pełnej i równomiernej dojrzałości roślin rzepaku, poprawia wypełnienie łuszczyn nasionami oraz zmniejsza straty powodowane ich pękaniem.

Elastic Stick  to naturalny środek pochodzenia roślinnego do stosowania w uprawie rzepaku oraz grochu.  Zastosowanie środka Elastic Stick w uprawie rzepaku ozimego  i jarego ogranicza pękanie łuszczyn i osypywanie się nasion przed zbiorem. Obniża jednocześnie wilgotność nasion rzepaku.

 

W naszej ofercie posiadamy

nawozy Firmy ANWIL:

- saletra amonowa

- canwil

oraz NPK.